Anja Rubik to niewątpliwie jedna z najpopularniejszych modelek na świecie. Piękna Polka ma na swoim koncie współpracę z najbardziej prestiżowymi publikacjami i znanymi fotografami. Wśród nich jest także kontrowersyjny Amerykanin, Terry Richardson, który kilka miesięcy temu został oskarżony przez kilka modelek o molestowanie ich w czasie sesji zdjęciowych.

Okazuje się jednak, że Rubik dobrze wspomina pracę z fotografem i nigdy nie doświadczyła z jego strony takiego zachowania.

-Pracowałam z nim naście razy. Nigdy nie miałam z nim problemu, dlatego, że nigdy nie pozwoliłam mu na coś takiego. On wyczuwa od razu, poza tym widać, jak dziewczyna się zachowuje na planie - wyznała w programie "W roli głównej" supermodelka.

Anja Rubik przyznała też, że jej zdaniem większe szanse na zrobienie kariery przez łóżko mają modele! Ona sama zaś uważa, że jeśli modelka postawi wyraźną granicę przy współpracy z fotografami, to nie powinna się obawiać o swoje bezpieczeństwo.

- Może łatwiej byłoby facetowi modelowi niż dziewczynie. Dlatego, że większość fotografów woli płeć przeciwną od mojej, więc ja się czuję bardzo bezpieczna. Poza tym takie historie już się nie zdarzają. Za dużo osób ma wpływ na wybór modelek do kampanii. Wiadomo, że czasem zdarzy się fotograf, który zaczyna flirtować, można się tym pobawić, ale zamyka się dość szybko, jeśli się nie chce kontynuować.

Podoba się Wam jej szczerość?

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Anja Rubik - Skąd czerpie modowe inspiracje?