Anja Rubik (33) to najsłynniejsza i najlepiej zarabiająca polska top modelka. W branży osiągnęła już chyba wszystko - chodziła po wybiegach u takich gwiazd świata mody, jak Donatella Versace czy Karl Lagerfeld. Rubik była też twarzą perfum m.in. Chloe, Eliego Saaba, a ostatnio swoich własnych - Original by Anja Rubik, które są dostępne w butikach polskiej marki kosmetycznej Inglot. Rubik często realizuje projekty w Polsce, ale wybiera je z dużym rozmysłem. Kilka lat temu wypuściła własną kolekcję ubrań i akcesoriów dla sieciówki Mohito, reklamowała też kolekcję butów CCC. Rubik jest również ambasadorką marki biżuteryjnej Apart. W nowej odsłonie kampanii Anja Rubik pozuje razem z Kasią Smutniak, Małgorzatą Sochą i Kasia Sokołowską. Anja była także gospodynią polskiej edycji show "Project Runway" oraz gwiazdą programu "Top Model". Zaś 9 maja premierę miał nowy spot reklamowy z udziałem polskiej supermodelki. Anja Rubik reklamuje smartfon Samsung Galaxy S8 w taryfach Orange Love oferowanych przez telefonię komórkową Orange Polska. Jak Rubik wypadła w nowej reklamie Samsunga? Zobaczcie poniżej.

W spocie reklamowym Samsunga widzimy seksowną Anję Rubik idącą zdecydowanie po wybiegu. Jej stylizacje zmieniają się jak w kalejdoskopie. Anja porusza się w rytm dynamicznej muzyki, jaką słyszymy w tle. Oglądamy modelkę w zarysie smartfona Samsung Galaxy S8. Rubik ma na sobie efektowne czarne sukienki, złotą i błękitną kreację. Zobaczcie reklamę nowego Samsunga z Anją Rubik poniżej:

Ostatnio Anja Rubik odwiedziła Polskę przy okazji Światowego Strajku Kobiet. Namawiała wówczas Polki w czasie wiecu w centrum Warszawy do walki o swoje prawa. Rubik wystąpiła też razem z Robertem Biedroniem w programie "Kropka nad i" Moniki Olejnik. Wcześniej Rubik wystosowała apel do premier Beaty Szydło. W połowie kwietnia modelka znów przyleciała do rodzinnego kraju, by w gronie najbliższych świętować w Polsce Święta Wielkanocne. Ostatnio zaś oglądaliśmy Anje Rubik w nowej kampanii luksusowej francuskiej marki Saint Laurent.

Jak oceniacie kampanię Samsunga z Anją w roli głównej?