Takiej niespodzianki z okazji Bożego Narodzenia fani Anji Rubik chyba się nie spodziewali! Okazuje się bowiem, że sprawdziły się nasze domysły i supermodelka rzeczywiście spędziła święta w Polsce wraz z najbliższymi, a w dodatku towarzyszył jej... mąż, Sasha Knezevic!

Nie byłoby to takie dziwne, gdyby nie fakt, że Rubik przed kilkoma tygodniami potwierdziła powtarzane od miesięcy plotki o poważnym kryzysie w swoim 4-letnim małżeństwie z serbskim modelem.

Anja Rubik zapewniła wprawdzie wtedy, że para nie podjęła jeszcze decyzji o rozwodzie, ale zdecydowała się na przerwę, by nabrać dystansu i przemyśleć sobie wszystko.

» ZOBACZ: Rubik o rozstaniu z mężem: "Nadal się kochamy, ale..."

Potem tabloidy doniosły, że między małżonkami jest poważny konflikt nie tylko o to, kto w razie ewentualnego rozwodu będzie sprawował opiekę nad ich suczką Charlie, ale również o prawa do ich wspólnego magazynu "25".

Wygląda jednak na to, że Rubik i Knezevic nadal świetnie się dogadują! Model przyleciał bowiem do Polski, by spędzić Boże Narodzenie z żoną i jej rodziną! Sasha podzielił się na Instagramie rodzinnym zdjęciem - to pierwsza wspólna fotografia pary od prawie roku!

Myślicie, że atmosfera świąt pomogła parze porozumieć się i dać sobie jeszcze jedną szansę?

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Anja Rubik - Promowała swoje perfumy we Wrocławiu! [FOTO]