Anja Rubik to prawdziwy ewenement w świecie mody. W tej wymagającej branży utrzymuje się w ścisłym topie już od niemal 20 lat. Ogromne sukcesy w życiu zawodowym niestety do tej pory nie do końca szły w parze ze szczęściem w jej życiu prywatnym. W sierpniu 2016 roku polska supermodelka ogłosiła rozstanie ze swoim mężem, Sashą Knezevicem, z którym pięć lat wcześniej wzięła ślub na Majorce. Od tamtego czasu światowa gwiazda modelingu praktycznie nie mówiła nic na temat swoich spraw sercowych. Aż do teraz. Z najnowszego wywiadu, którego udzieliła dla magazynu "Viva!", dowiadujemy się, że Rubik znów jest zakochana.

Anja Rubik o rozstaniu z mężem i nowym związku

- Mimo wszystko brakuje mi jednego miejsca, które nazywam domem. Ja mieszkam wszędzie trochę i zawsze będę wszędzie trochę mieszkać. Nigdy nie będę miała tylko jednego miejsca., z którego się nie ruszam, ale domem nazywałam wyłącznie miejsce, gdzie była ta druga osoba, z którą dzieliłam życie. W tej chwili spotykam się z kimś, ale jeszcze nie jesteśmy na takim etapie. Więc brakuje mi tego domu, do którego zawsze się wraca, gdziekolwiek jesteś. Nie wiem, czy to ma sens? - zdradziła.

Anja Rubik w tej samej rozmowie dała się także namówić na zwierzenia na temat uczuć związanych z rozstaniem z byłym mężem. Modelka i działaczka społeczna wyjaśniła, dlaczego to był tak bardzo ciężki okres w jej życiu.

- Rozstanie z Saszą było dla mnie ogromnie trudne. Bo kiedy żyliśmy razem, to ja bardzo dużo pracowałam, ale zawsze wracałam tam, gdzie on był. Stworzyliśmy nasz dom. A potem, nagle, znalazłam się w sytuacji, że właściwie mogę zrobić wszystko. To jest oczywiście fantastyczne, ale w tamtym momencie było też smutne: no tak, nikt mnie nie potrzebuje, nigdzie nie muszę być, nikt na mnie nie czeka. Teraz czeka Charlie, mój pies, ale troszeczkę brakuje mi takiej uczuciowej stabilności. A poza tym w moim życiu "nie ma" czasu. Chciałabym, żeby dzień miał więcej godzin, żebym mogła więcej zrobić - wyznała w nowym wywiadzie.

Anja Rubik na razie nie zdradziła tożsamości swojego nowego partnera. Myślicie, że gwiazda wkrótce zdecyduje się podzielić się tą informacją ze światem?

SPRAWDŹ TEŻ: Anja Rubik na Met Gali. Zobacz jej wszystkie kreacje z lat 2008-2019