Anja Rubik została globalną ambasadorką luksusowej francuskiej marki do włosów Kérastase. Marka słynie ze współpracy z największymi gwiazdami, a jej produkty uchodzą za niezawodne. Z Kérastase Paris współpracowała m.in. gwiazda modelingu Kate Moss oraz aktorka January Jones.

Właśnie ukazała się piękna sesja zdjęciowa, w której sportretowano Anję Rubik w 11 różnych fryzurach. Widzimy włosy ułożone w stylu hollywoodzkiego glamouru, w stylu lat 70. czy lat 60. Rubik, która na co dzień wierna jest półdługim lekko falowanym włosóm, w każdych z tych wcieleń wygląda zaskakująco. I fascynująco.

Anja firmuje swoją twarzą nowy produkt do stylizacji włosów – L’incroyable blowdry, który już od początku kwietnia można znaleźć w salonach fryzjerskich Kérastase. Jak czytamy w informacji prasowej:

L’incroyable blowdry Kérastase to magiczny, dający się łatwo remodelować lotion do układania włosów na gorąco, który zapewnia optymalną swobodę kształtowania fryzury i umożliwia bezproblemowe poprawianie stylizacji bez konieczności nakładania kolejnych porcji produktu - i bez efektu sztywnych włosów.

Dzięki L’incroyable blowdry Twoja fryzura będzie nie tylko bardziej trwała - zyskasz również nieskończenie wiele możliwości stylizacji, a efekt za każdym razem będzie oszałamiający. Produkt posiada niezwykłą pamięć kształtu, dzięki czemu możesz w ciągu kilku minut wypróbować rożnych stylizacji.

Wszystkie zdjęcia Anji Rubik z sesji promującej nowy produkt marki Kérastase obejrzycie w naszej GALERII>>

Polecamy również: POLSKIE MODELKI W ALBUMIE CHANEL [ZDJĘCIA]