Anja Rubik powraca do świata mody. Modelka od rozwodu z Sashą Knezevicem, postanowiła zrobić sobie krótką przerwę od show-biznesu. Wybrała się w podróż do najdalszych zakątków świata, a w między czasie zaangażowała się w sprawy społeczne. Miesiącami walczyła o prawa kobiet w Polsce. Dziś powraca do świata mody w wielkim stylu. Anja Rubik wzięła udział w kampani Sain Laurent. Tak odważnych zdjęć modelki dawno nie widzieliśmy.

Anja Rubik od lat jest muzą Anthony’ego Vaccarello, dyrektora kreatywnego marki Saint Laurent.  Prywatnie przyjaźnią się, a Anthony chętnie wspiera modelkę w jej kolejnych projektach. Nic więc dziwnego, skoro to właśnie dzięki Anji Rubik zaistniał jako projektant. Modelka poznała go przez wspólnego znajomego – wówczas Vaccarello nie miał nawet własnego studia, ale doskonale wiedział, czego chce, a jego wizja  mody zachwyciła Anję. To ona zachęciła go, by zorganizował swój pierwszy pokaz mody, który okazał się sukcesem.

Anthony Vacarello i Anja Rubik od lat tworzą jedną z najbardziej zgranych przyjaźni. Jest to rzadkość w świecie mody! W ubiegłym roku topmodelka wystawiła na licytację zaproszenie na pokaz mody Anthony’ego Vaccarello, który odbył się podczas Tygodnia Mody w Paryżu. Pokaz został wylicytowany za ponad pięćdziesiąt tysięcy złotych! 

ZOBACZ: ANJA RUBIK Jej prezent dla WOŚP wylicytowano za ponad 50 tysięcy złotych!

Jest więc oczywisty fakt, że to właśnie u Anthony’ego Vaccarello Anja Rubik pojawia się po długiej przerwie. Modelka została jedną z twarzy kampanii Saint Laurent na sezon jesień/zima 2017, czyli #YSL05. Za obiektywem stoi utalentowana Collier Schorr, a zrobione przez nią czarno-białe fotografie uformowane w kolaż podkreślają charakter kolekcji.

Zobaczcie w naszej galerii najnowszą sesję zdjęciową Anji Rubik!