Anja Rubik ledwie wczoraj pochwaliła się ostrym cięciem, jakiego na jej głowie dokonał mistrz fryzjerstwa, Christiaan Houtenbos. Rubik opublikowała wymowne zdjęcie, na którym widnieje sporo obciętych pasm. Od razu domyśliliśmy się, że modelka po raz drugi w swojej karierze zdecydowała się na radykalną zmianę wizerunku. Pierwszy raz ścięła włosy prawie 10 lat temu, i od razu zaoferowano jej udział w kampaniach prestiżowych marek, w tym Chloé. W zasadzie można powiedzieć, że nowa krótka fryzura przyspieszyła karierę Anji.

Dziś Anja Rubik rzadko pojawia się na wybiegach. Robi wyjątki tylko dla swoich przyjaciół, jak Anthony Vaccarello czy Donatella Versace. Modelka skupia się bowiem bardziej na działalności charytatywnej, artystycznej i biznesowej. Przypomnijmy, że modelka sygnuje swoim nazwiskiem dwie kolekcje odzieży, kolekcję butów, a także perfumy. Wydaje także luksusowy kwartalnik "25 Magazine".

Anja Rubik właśnie pokazała, jak wygląda w nowej fryzurze. Włosy są znacząco skrócone,przypominają boba, czyli fryzurę, jaką kiedyś nosiła Victoria Beckham. Z niecierpliwością czekamy na nowe zdjęcia supermodelki w nowej fryzurze! A wy jak oceniacie metamorfozę Anji Rubik?

Dodajmy, że modelka właśnie poleciała na południe Francji, do malowniczego Saint Tropez. To między innymi właśnie tam od tygodnia wypoczywają Małgorzata Rozenek iRadosław Majdan.

Instagram @anjarubik