Anja Rubik to jedna z nielicznych Polek, która w świecie mody osiągnęła praktycznie wszystko, o czym tylko może zamarzyć supermodelka. Swoje życie zawodowe w głównej mierze związała z Nowym Jorkiem. Jej niewymuszony szyk pokochali jednak projektanci i fotografowie mody z całego świata. Została muzą Anthony'ego Vaccarello, czyli włosko-belgijskiego projektanta, który obecnie jest dyrektorem kreatywnym domu mody Yves Saint Laurent. Dziś jako działaczka, filantropka i bizneswoman traktuje modę jako dodatkowe zajęcie i decyduje się na udział jedynie w starannie wyselekcjonowanych projektach. Co jeszcze o niej wiemy? Garść najważniejszych informacji o Anji Rubik oraz stare i nowe zdjęcia gwiazdy do sprawdzenia poniżej.

Anja Rubik - wiek, wzrost, wymiary, waga

Anja Rubik przyszła na świat 12 czerwca 1983 roku w Rzeszowie. W 2018 roku skończyła więc 35 lat. Modelka osiągnęła sukces w świecie mody dzięki ogromnemu talentowi i ciężkiej pracy, ale z pewnością nie przeszkodziło jej to, czym obdarzyła ją natura, czyli wysoki wzrost i szczupła sylwetka. Najsłynniejsza polska modelka ma 179 cm wzrostu, a jej wymiary to 84-61-90. Masa ciała gwiazdy oscyluje wokół 47 kg.

Anja Rubik - partner

Anja Rubik zalicza się do grona gwiazd, które nie zdradzają publicznie zbyt wielu szczegółów ze swojego życia prywatnego. 16 lipca 2011 roku na Majorce modelka wyszła za mąż za kolegę z branży, serbskiego modela Sashę Knezevica. Para ogłosiła swoje rozstanie w sierpniu 2016 roku. Od tamtego czasu gwiazda nie była w żadnym oficjalnym związku.

Anja Rubik - książka

"SEXEDPL. Rozmowy Anji Rubik o dojrzewaniu, miłości i seksie" - tak brzmi pełny tytuł książki Anji Rubik, która jest owocem ogólnopolskiej kampanii skierowanej do młodych ludzi. Będzie ona przydatna dla każdego, kto po prostu chce poszerzyć swoją wiedzę na temat ludzkiego ciała i intymności. Warto dodać, że zarówno Anja Rubik, jak i wydawca podręcznika zrzekli się zysków ze sprzedaży książki. Zostaną one przekazane a rzecz Fundacji #SEXEDPL.

Anja Rubik kiedy i dziś - zobacz stare i nowe zdjęcia modelki w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Sasha Knezevic został ojcem! Były mąż Anji Rubik pokazał zdjęcia z dzieckiem [FOTO]