Rozstanie Anji Rubik i Sashy Knezevicia, choć ponoć tylko tymczasowe, zdaje się być coraz bardziej problematyczne. Okazuje się bowiem, że między skonfliktowanymi małżonkami dochodzi do nieporozumień, dotyczących przyszłości ich wspólnego magazynu.

Prestiżowy "25 Magazine", wydawany raz do roku, to wspólne dzieło modelki i jej męża - i żadne z nich nie chce z niego zrezygnować!

Jak donosi "Fakt", zarówno Rubik, jak i Knezevic czują, że prawo do wydawania pisma należy do nich!

Anja nie chce rezygnować z magazynu, bo według niej sprzedaje się tylko dzięki niej. Sasha też nie chce ustępować. Uważa, że praca nad tym magazynem jest spełnieniem jego marzeń i umacnia jego pozycję w świecie mody – zdradziła w rozmowie z tabloidem znajoma Anji Rubik.

Wygląda więc na to, że konflikt pomiędzy małżonkami zaostrzy się. Sasha Knezevic jest bowiem nieustępliwy, bo uważa, że to dzięki jego koneksjom w branży wydawniczej, "25" osiągnął sukces.

– Uważa, że gdyby nie jego znajomości, Anja nigdy by się nie zajęła prowadzeniem magazynu. Poza tym ma do niej żal za kryzys w ich związku. Magazyn miałby być dla niego pocieszeniem – dodała informatorka "Faktu".

Myślicie, że małżonkowie dojdą jeszcze ze sobą do porozumienia?

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Anja Rubik - Topless i z papierosem w nowej sesji!