Anja Rubik niemal zawsze spędza święta Bożego Narodzenia w Polsce. W tym roku również pojedzie do Rzeszowa, gdzie mieszka jej rodzina. Anja zawsze dzieli się opłatkiem z rodzicami, a także ze swoją siostrą i jej bliskimi. W czwartek, na dwa dni przed wigilią, w Internecie pojawiły się zdjęcia supermodelki z walizami na warszawskim lotnisku. Anja już jest w Polsce! Po gorącym okresie zawodowym (w tym roku Rubik m.in. stworzyła kolekcję dla marki IRO, wystąpiła w kampanii domu mody Saint Laurent, wzięła udział w pokazie Chanel i aktywnie włączyła się w walkę o prawa kobiet w Polsce) przez co najmniej tydzień może zrobić sobie przerwę, by odpocząć, nabrać sił i pobyć w rodzinnym gronie.

Nie wyobrażam sobie świąt bez mojej rodziny. Ponieważ mieszkaliśmy długo za granicą, często się przeprowadzaliśmy. Kiedy tęsknię, to nie za konkretnym miejscem, tylko za najbliższymi: moimi rodzicami, moją siostrą i jej synkiem. Dla mnie dom jest tam, gdzie jest moja rodzina. Nieistotne, w jakim mieście, w jakim kraju - opowiadała Anja w "Gali".

W 2011 roku na okładce świątecznego wydania magazynu Gala pojawiły się Anja Rubik, jej mama Ewa i siostra Joanna. Była to pierwsza sesja polskiej supermodelki z udziałem jej rodziny. Ponieważ był to numer świąteczny, to i klimat sesji był prawdziwie świąteczny. Bombki, choinki, kominek i klasyczne kolory świąt Bożego narodzenia: złoto, czerwień, zieleń i biel.

Zobaczcie wyjątkową świąteczną sesję Anji, Joanny i Ewy w naszej GALERII>>

POLECAMY TAKŻE:

Zobacz więcej wywiadów z cyklu GALA STUDIO