Polska supermodelka do zbioru swoich sukcesów dołącza właśnie kolejny. Anji Rubik zaproponowano miejsce w jury jednego z najbardziej prestiżowych konkursów w świecie mody. Gwiazda pochwaliła się tą wiadomością na swoim instagramowym profilu.

Anja Rubik w jury IWP

Jak co roku podczas London Fashion Week zostanie przyznana jedna z najstarszych na świecie, prestiżowa nagroda modowa International Woolmark Prize.O jej ważności świadczy fakt, iż laureatami IWP byli m.in. Karl Lagerfeld czy Yves Saint Laurent. W tym roku ciało jurorskie zasilą m.in. redaktor naczelny brytyjskiego "Vogue'a" Edward Enninful czy europejski naczelny amerykańskiego wydania tego magazynu, Hamish Bowles. W ich towarzystwie znajdzie się też Anja Rubik.

Czuję się zaszczycona zaproszeniem do panelu jury International Woolmark Prize 2020 - jednej z najstarszych na świecie nagród modowych o tak bogatej historii, która sięga 1954 roku! Do laureatów International Woolmark Prize można zaliczyć młodego Karla Lagerfelda i Yves Saint Laurent. Bardzo się cieszę, że mogę dołączyć do moich przyjaciół; Tim Blanks, Edwarda Enninful, Hamish Bowles oraz Takashi Murakami, Kim Jones, Sinead Burke, Holli Rogers i Shaway Yeh. W tym roku koncentrujemy się na identyfikowalności, przejrzystości i świadomości ekologicznej - napisała modelka.

Anja Rubik - zdjęcie z młodości

36-latka na swoim profilu pokazała też zdjęcia z przeszłości. Polaroidy agencyjne wykonane "jakiś czas temu" zachwyciły fanów Anji. Faktycznie, trudno uznać, że fotografie mogą być "stare".

Jak z wczoraj - napisała Joanna Przetakiewicz pod fotografią modelki.

Cudowne - dodała Aleksandra Domańska.

Czy Anja w ogóle się zmieniła?