Rozwód Anji Rubik i Sashy Knezevica był ostatnio tematem numer jeden polskich mediów. A wszystko z powodu wywiadu, jakiego Knezevic udzielił serbskiemu magazynowi Story:

Prawda jest taka, że Anja i ja nie jesteśmy już razem. Takie jest życie. Ludzie się spotykają, rozwodzą i to jest normalne. W dalszym ciągu mamy ze sobą dobry kontakt i pielęgnujemy go. W końcu łączył nas piękny związek. (...) Jesteśmy w trakcie rozwodu  - powiedział Sasha Knezevic.

Anja jak dotąd nie skomentowała wywiadu męża, ale już wcześniej, gdy tylko pojawiły się plotki o rozstaniu pary, zabrała głos. W rozmowie z Dzień Dobry TVN wyjawiła m.in., że choć bardzo się z Sashą bardzo kochają, to jednak zdecydowali się zrobić sobie przerwę. Rubik zapewniała wówczas, że darzy męża uczuciem i szacunkiem, ani słowem nie wspomniała natomiast o rozwodzie.

Wydaje się, że Anja i Sasha rzeczywiście pozostają w przyjacielskich relacjach. Już po ogłoszeniu rozstania można było znaleźć ich wspólne zdjęcia ze śniadań czy spacerów po Nowym Jorku. Para próbowała nawet ratować swój związek, ale, jak się okazuje, nie było to możliwe.

Anja Rubik zamieściła właśnie na swoim Instagramie dość intymne zdjęcia. Widać na nich, jak czule przytula się do mężczyzny. Da się zauważyć bliską więź, jaka ich łączy. Można by pomyśleć, że to nowy partner supermodelki, ale... Nic bardziej mylnego! Mężczyzna ze zdjęć to projektant Anthony Vaccarello, od niedawna dyrektor kreatywny domu mody Saint Laurent (zastąpił na tym stanowisku Hediego Slimane'a). Anja i Anthony od lat są przyjaciółmi, to zresztą właśnie polska modelka wypromowała Vaccarello w świecie mody. Dziś jego projekty chętnie noszą takie gwiazdy, jak Jennifer Lopez, Gisele Bundchen, Kylie Minogue, Alessandra Ambrosio czy Anna Dello Russo.

Dzięki Anji Rubik Anthony Vaccarello wystąpił jako ekspert w polskiej edycji show Top Model. Ona wystąpiła natomiast w jego bardzo odważnej białej sukni z pęknięciami na wielkiej Met Gala w Nowym Jorku w 2012 roku. Rubik wielokrotnie zamykała też pokazy Anthony'ego Vaccarello.

Dziś, gdy Vaccarello kieruje francuskim domem mody Saint Laurent, Rubik wciąż pozostaje jego muzą. Właśnie spędzają razem wakacje na jachcie na Majorce. Towarzyszy im słynna fotografka i przyjaciółka Anthony'ego i Anji, która współpracuje z modelką przy tworzeniu 25 Magazine - Paola Kudacki.

ZOBACZ TAKŻE:Anja Rubik - tak supermodelka wyglądała na początku swojej kariery, gdy miała tylko 16 lat

 

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Supermodelka Zuzanna Bijoch zdradza kulisy świata mody. Na jakiej diecie są modelki, ile ćwiczą, czy anoreksja jest problemem? Co branża fashion myśli o blogerce Jessice Mercedes?Zapraszamy na WYWIAD WIDEO>>