W życiu Anny Czartoryskiej w ciągu trzech ostatnich lat nastąpiło sporo zmian. Aktorka i piosenkarka związała się z Michałem Niemczyckim prawdopodobnie jesienią 2011 r. Od początku ich relacja wywoływała na salonach spore emocje, gdyż rodzina wybranka gwiazdy jest uważana za jedną z najbogatszych w Polsce. 

Ślub jednak wzięli w tajemnicy przed mediami. Powiedzieli sobie sakramentalne "tak" z dala od błysku fleszy 1 kwietnia 2013 r. 

>> PRZECZYTAJ TAKŻE: ANNA CZARTORYSKA I MICHAŁ NIEMCZYCKI wzięli ślub!

Ich pierwsze dziecko - syn Ksawery - przyszedł na świat w lipcu 2014 r. Na początku tego roku powitali z kolei córeczkę Janinkę. 

Tak Anna Czartoryska mówiła o swoim związku w wywiadzie dla "Gali" w 2014 r.:

 Spójrzmy na statystyki: 30 procent mał­żeństw się rozwodzi, a to znaczy, że 70 trzyma się razem! Już sam ten fakt działa na naszą korzyść. (śmiech) Ale nie jestem typem żony, która siedzi zadowo­lona, że ślub załatwił wszystko i teraz będziemy żyć długo i szczęśliwie. Każde­go może dotknąć kryzys, któremu nie zaradzi. Dlatego staram się być uważna i dbać o swoje małżeństwo każdego dnia. Wierzę, że trudniej zniszczyć to, co zbu­dujemy na silnych fundamentach.

>> PRZECZYTAJ TAKŻE: ANNA CZARTORYSKA-NIEMCZYCKA Rodzina to prezent 

Okazuje się, że w miniony weekend na ślubnym kobiercu stanął brat aktorki, Michał Czartoryski.

Michał Roman ks. Czartoryski na Klewaniu i Żukowie h. Pogoń Litewska 18 czerwca poślubił Zofię Płoską – potwierdza strona sejm-wielki.pl

Michał Czartoryski to - podobnie jak siostra - artystyczna dusza. Związał swoje życie z muzyką. Jest członkiem zespołu Tania O, w którym gra na instrumentach klawiszowych oraz śpiewa. Jego wybranka to Zofia Płoska, która na co dzień pracuje na stanowisku kuratora w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie.

Gratulujemy!