Anna Czartoryska-Niemczycka w tym roku po raz drugi została mamą. Na świat przyszła córeczka Janina. Aktorka zaledwie miesiąc po porodzie powróciła do pracy i zawodowych obowiązków, ale na początku zrezygnowała z oficjalnych imprez i czerwonych dywanów.

Anna Czartoryska-Niemczycka po raz pierwszy po dłuższej przerwie pojawiła się na prezentacji kolekcji Ani Kruk dla Coccodrillo. Zachwyciła wówczas stylizacją w kolorze czerwieni. Kilka tygodni później podziwialiśmy ją w eleganckiej lekko rockowej stylizacji na gali Elle Style Awards.

Na co dzień młoda mama raczej stawia na  wygodę, a nie na wyszukane kreacje. Wraz z mężem Michałem Niemczyckim są rodzicami Ksawerego i Janiny. Para bardzo strzeże swojej prywatności, ale na Instagramie mamy okazję od czasu do czasu podejrzeć jak wygląda jej życie.

W tym roku Anna Czartoryska-Niemczycka ku uciesze fanów bardzo dokładnie udokumentowała święta. Aktorka spędziła je z mężem i dziećmi. Na Instagramie Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej znajduje się masa zdjeć prosto ze stoku. Widzimy na nich małego Ksawerego w roli świętego Mikołaja czy samą Annę Czartoryską, która robi tak zwane „aniołki” na śniegu.

Zobaczcie w naszej galerii jak wyglądały rodzinne święta Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej!