Anna Czartoryska-Niemczycka  na początku tego roku po raz drugi została mamą. Aktorka wraz z mężem, Michałem Niemczyckim mają już dwuletniego synka Ksawerego, a w styczniu 2016 roku na świecie pojawiła się córeczka Janina.

Anna Czartoryska-Niemczycka potrzebowała niewiele czasu, by wrócić do figury sprzed ciąży. Już w lutym powróciła do pracy, jednak zrezygnowała z wyjść na oficjalne imprezy. Nic dziwnego, że każde jej wyjście jest głośno komentowane nie tylko przez dziennikarzy, ale i fanów aktorki.

Wczoraj Anna Czartoryska po długiej przerwie od imprez branżowych pojawiła się na prezentacji kolekcji Ani Kruk dla Coccodrillo. Gwiazda postawiła na stylizację w kolorze czerwieni. Anna Czartoryska zaprezentowała się w jasnej koszuli we wzory oraz czerwonych spodniach. Całą stylizację aktorka dopełniła czerwoną torebką, tak zwaną listonoszką. Dodatki zapewniły jej kolczyki również w kolorze czerwieni oraz cieliste buty.

Anna Czartoryska zachwyciła swoim wyglądem. Delikatny makijaż podkreślił jej urodę, a usta muśnięte czerwoną szminką dodały charakteru jej stylizacji.

Zobaczcie w naszej galerii jak się prezentuje! Co sądzicie o jej stylizacji?