Anna Czartoryska-Niemczycka została mamą. Aktorka i jej mąż, Michał Niemczycki, po raz trzeci zostali rodzicami. Para wychowuje już wspólnie 2,5-letnią Janinę oraz 4-letniego Ksawerego, a teraz na świat przyszedł ich drugi synek. Anna Czartoryska i Michał Niemczycki są jedną z najbardziej chroniących swoją prywatność par show-biznesu. Nie pojawiają się na ściankach oraz rzadko opowiadają o swoim życiu prywatnym w kolorowych magazynach. Prywatne fotografie z życia rodzinnego aktorki możemy jednak oglądać na jej Instagramie. To właśnie tam aktorka zamieściła zdjęcie z nowo narodzonym synkiem! Zdradziła również, jak ma na imię jej trzecie dziecko.

Anna Czartoryska urodziła

Anna Czartoryska urodziła syna już kilka dni temu. Aktorka na swoim Instagramie pokazała fotografię z nowo narodzonym dzieckiem i poinformowała fanów, że zarówno ona, jak i chłopiec czują się dobrze:

"Kilka dni temu powitaliśmy na świecie naszego syna Antoniego. Oboje czujemy się dobrze, a cała rodzina jest dumna i szczęśliwa, że Antoś jest już z nami."

Serdecznie gratulujemy! 

Zobaczcie zdjęcie Anny Czartoryskiej z synem w naszej galerii --->