Anna Czartoryska-Niemczycka do niedawna była szczęśliwą mamą synka dwuletniego Ksawerego. Wraz z mężem Michałem Niemczyckim niedawno po raz drugi zostali rodzicami. W styczniu 2016 roku na świecie pojawiła się córeczka Janina.

ZOBACZ: ANNA CZARTORYSKA-NIEMCZYCKA Urodziła!

Anna Czartoryska postanowiła na jakiś czas zniknąć z show-biznesu i zająć się macierzyństwem. Gwiazda zrobiła sobie przerwę od aktorstwa, ale nie na długo. Już miesiąc po porodzie powróciła do pracy. Aktorka zrezygnowała jednak z czerwonych dywanów i ścianek. Nic więc dziwnego, że każde jej pojawienie się na czerwonym dywanie staje się sensacją.

Jakiś czas temu Anna Czartoryska-Niemczycka pojawiła się na prezentacji kolekcji Ani Kruk dla Coccodrillo. Aktorka zachwyciła wówczas swoją szczupłą sylwetką, którą podkreśliła stylizacją. Gwiazda postawiła wówczas na stylizację w kolorze czerwieni. Jasną koszulę we wzory i czerwone spodnie dopełnił delikatny makijaż i muśnięte czerwoną szminką usta.

ZOBACZ: Anna Czartoryska powraca na salony. Aktorka na pokazie biżuterii Ani Kruk w ciekawej stylizacji [ZDJĘCIA]

Wczorajszego wieczoru Anna Czartoryska-Niemczycka zaprezentowała się na gali Elle Style Awards. Aktorka postawiła na welurową bordową sukienkę z rozcięciem. Do tego dobrała czarną marynarkę z rozcinanymi rękawami. Stylizację dopełniał czarny kapelusz oraz tzw. choker, czyli sznureczek na szyję.

Gwiazda zachwyciła nie tylko stylizacją, ale i figurą! Anna Czartoryska-Niemczycka prezentowała się wyjątkowo pięknie. Zobaczcie sami w naszej galerii.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Gwiazdy na Elle Style Awards 2016 Joanna Przetakiewicz, Maffashion, Kasia Sokołowska, Joanna Krupa. Kto jeszcze się pojawił?