Anna Czartoryska-Niemczycka zorganizowała baby shower. Aktorka i jej mąż, biznesmen Michał Niemczycki, to jedna z najbardziej strzeżących swoją prywatność par polskiego show-biznesu. Nie można zbyt często spotkać ich na ściankach, a także nie opowiadają o swoim życiu prywatnym w kolorowych magazynach. Prywatne zdjęcia z życia aktorki możemy jednak oglądać na jej Instagramie. To właśnie tam pojawiła się ostatnio fotografia z baby shower przyszłej mamy. Przypomnijmy, że Czartoryska-Niemczycka i Michał Niemczycki są już rodzicami 2,5-letniej Janiny oraz 4-letniego Ksawerego. Aktorka urodzi teraz syna czy córkę?

Baby shower Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej

Anna Czartoryska-Niemczycka urodzi synka. W oczekiwaniu na przyjście na świat dziecka, aktorka celebrowała baby shower w towarzystwie najbliższych przyjaciółek. Fotografią z wydarzenia podzieliła się z fanami na Instagramie:

"Wspaniałe dziewczyny. Każda inna. Cudowne mamy, żony, narzeczone. Niezależne, ambitne, wrażliwe, pełne pasji i radości życia. Dla mnie przede wszystkim moje ukochane przyjaciółki" - napisała pod zdjęciem.

Zobacz zdjęcia z baby shower Czartoryskiej w naszej GALERII --->