Do tej pory Anna Czartoryska angażowała się głównie w przedsięwzięcia związane z aktorstwem - gra w serialach oraz występuje na teatralnych deskach. Tym razem została zaproszona do reprezentowania światowej marki w Polsce! Aktorka została ambasadorką linii Marciano amerykańskiej marki Guess.

W środę, 20 marca, odbyło się uroczyste otwarcie flagowego sklepu Marciano w Warszawie. Tam nie mogło zabraknąć Anny Czartoryskiej, która na ten wieczór wybrała długą i elegancką suknię we wzór fioletowych kwiatów. Jej kreacja miała odcienie bieli i szarości. Do tego Anna dobrała szeroki skórzany pas, który podkreślał jej talię, oraz szare krótkie futerko.

- Od dawna jestem wielką fanką marki Guess, a szczególnie Marciano. Do tej pory kupowałam produkty tej marki za granicą, dlatego jestem bardzo szczęśliwa, że właśnie został otwarty pierwszy sklep Marciano w Warszawie - przyznała Anna.

A dlaczego właśnie to Anna została ambasadorką marki? Odpowiedź jest oczywista - uroda gwiazdy, jej klasa, urok oraz wyczucie stylu są uosobieniem marki!

<<Przeczytaj wywiad z Anną Czartoryską>>