Anna Dec urodziła! Gwiazda TVN pochwaliła się na Instagramie, że jej pierwsze dziecko przyszło już na świat. Prezenterka telewizyjna nie tylko zdradziła swoim fanom płeć maleństwa, ale także pokazała jego pierwsze zdjęcie. Dziecko Anny Dec to chłopiec czy dziewczynka? Domysły obserwujących jej profil okazały się słuszne - sympatyczna pogodynka i jej mąż rzeczywiście przywitali na świecie córkę. Pogodynka zdradziła też, że choć poród nie przebiegał idealnie, to ostatecznie udało się jej urodzić bez potrzeby zastosowania cesarskiego cięcia.

- Wreszcie jesteśmy z naszym Cudem! Niedawno na świat przyszła mała Wielka Istotka, nasza Córeczka. Udało się siłami natury, choć trwało to bardzo długo, były momenty wyjątkowo trudne, ale cieszę się, że dane mi było tego doświadczyć. To wyjątkowe przeżycie, a jeszcze cenniejsze z wsparciem kochanej Osoby.Życie cudem jest i nam pora uczyć się go na nowo. Zatem już teraz dziękujemy za wszystkie serdeczności, gratulacje, dobrą energię i zmykamy uczyć się dalej - napisała na Instagramie.

ZOBACZ: KHLOE KARDASHIAN przesadza z treningami w ciąży? Tristan Thompson martwi się o dziecko!

Anna Dec urodziła dziecko

Redakcja Gala.pl składa serdeczne gratulacje dla świeżo upieczonych rodziców! Poniżej możecie obejrzeć pierwsze zdjęcie, jakie Anna Dec opublikowała po porodzie.