Anna Dereszowska i Rafał Maserak pasażerami pechowego samolotu linii LOT. Aktorka i tancerz we wtorek wieczorem weszli na pokład maszyny, która miała ich zabrać do Szczecina. Samolot z polskimi gwiazdami co prawda wyleciał z lotniska Chopina w Warszawie, ale po chwili doznał awarii, przez którą pilot zmuszony był zawrócić na Okęcie. Co się stało? - Klapy goleni podwozia nie do końca się domknęły, dlatego załoga zdecydowała o zawróceniu samolotu na lotnisko i zbadaniu sprawy. Załoga nie widzi tego elementu z kokpitu, stąd taka decyzja. Wolimy chuchać na zimne i mieć pewność bezpieczeństwa pasażerów - wyjaśnił Adrian Kubicki, rzecznik LOT w rozmowie z money.pl. O awaryjnym lądowaniu maszyny poinformowali też Dereszowska i Maserak. Choć z pewnością nieźle się przestraszyli, to ostatecznie bezpiecznie dolecieli do celu.

Awaryjne lądowanie samolotu z Dereszowską i Maserakiem

Co ciekawe, Bombardier Q400, którym lecieli Anna Dereszowska i Rafał Maserak, dopiero wrócił po długiej przerwie z naprawy. Popularna aktorka i partner Littlemooonster96 (Angeliki Muchy) w ostatniej edycji "Tańca z Gwiazdami", podobnie jak reszta pasażerów, otrzymali ciepłe posiłki i polecieli nową maszyną. Ostatecznie dotarli do Szczecina dwie godziny po planowanym przylocie. Artystka ze Szczecina zmierzała na Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach.

Zdjęcia Anny Dereszowskiej i Rafała Maseraka oraz ich relację z Instagrama na temat pechowego lotu znajdziecie w GALERII >>