Okres poszukiwań prezentów na święta w pełni. Podarunków dla swoich najbliższych poszukują nie tylko miliony Polaków, ale też gwiazdy takie jak Anna Dereszowska, Paulina Chruściel, Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski i Filip Bobek. To właśnie one postanowiły przyjrzeć się ofercie jednego z największych producentów telefonów komórkowych na świecie. Wybrały coś dla swoich najbliższych?

ZOBACZ: KRÓLOWA ELŻBIETA II, KSIĄŻĘ HARRY, KSIĄŻĘ WILLIAM I KATE MIDDLETON tak wyglądają święta brytyjskiej rodziny królewskiej

W ten weekend gwiazdy szukały wyjątkowych upominków w pop up store Huawei Perfect Present. Na wydarzeniu promującym produkty potentata w produkcji smartfonów i sprzętów HI-FI zjawili się m.in. Anna Dereszowska, Paulina Chruściel, Katarzyna Warnke z Piotrem Stramowskim i Filip Bobek. Gwiazdy miały niemałą zabawę w odkrywaniu, jaki smartfon będzie do nich pasował najbardziej. Spotkanie z gwiazdami miało jednak jeszcze jeden, niezwykle ważny cel.

Otwarcie pop up store Huawei było częścią kampanii #BePresent, która zachęca, by w tegoroczne święta odłożyć smartfony i poświęcić czas naszym bliskim. Na gości przestrzeni czekały, stworzone specjalnie na tę okazję giftboxy z wmontowanym lusterkiem. Na lusterku można było znaleźć napis: To Ty jesteś najlepszym prezentem na Święta dla swoich bliskich, Odłóż smartfon na bok i poświęć im swoją uwagę oraz Spraw, aby te Święta były wyjątkowe. Czy te slogany przekonały gwiazdy, by święta spędzić bez telefonu w ręce?

POLECAMY: BRYTYJSKA RODZINA KRÓLEWSKA w „ohydnych” świątecznych sweterkach

Świąteczny pop up store działał od 10 do 11 grudnia br. w SOHO Factory. Każdy z odwiedzających miał szansę porozmawiać z ekspertem i uzyskać poradę, jaki upominek najlepiej wybrać dla ukochanej osoby. Niezapomniane doświadczenie podkreślała kameralna i świąteczna atmosfera pop up store, którym głośno zachwycały się przybyłe gwiazdy.

A Wy ile czasu przy wigilijnym stole zamierzacie spędzić ze smartfonem w ręce…? Posłuchacie rady marki Huawei i odłożycie go na bok?