Anna Dereszowska często publikuje na Instagramie dużo zdjęć ze swojego codziennego życia. Aktorka chętnie pokazuje swoje życia zawodowe i czas spędzany z dziećmi. Na jej fotkach rzadko widzimy jednak jej partnera, z którym związana jest już od dłuższego czasu. Teraz jednak zrobiła wyjątek. Dereszowska pokazała swojego chłopaka, którego zabrała na romantyczną wyprawę do malowniczej Wenecji. Gwiazda wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym w czułych objęciach ukochanego płynie z nim wenecką gondolą. Anna Dereszowska pojechała tam na zaproszenie dystrybutora kart płatniczych. A co robiła tam jej ukochany?

Anna Dereszowska pokazała chłopaka!

Anna Dereszowska, gwiazda takich produkcji jak film "Lejdis", serial "Barw szczęścia" czy show „Twoja twarz brzmi znajomo” poleciała na Festiwal Filmowy w Wenecji na zapraszanie komercyjnego dystrybutora kart płatniczych. Gwiazda na festiwal wybrała się ze swoim partnerem, Danielem Duniakiem. Jej wybranek na co dzień pracuje w jednej z warszawskich korporacji. Mimo to udało mu się na kilka dni wyrwać do Włoch. I choć Daniel niechętnie fotografuje się na potrzeby social mediów, to jednak tym razem zrobił wyjątek. Anna Dereszowska pokazała w sieci zdjęcie, na którym widzimy parę podczas bardzo romantycznje wycieczki gondolą.

"Przede mną kilka dni wypełnionych magią kina i niezapomnianymi chwilami. Tak, tak, jestem na 75. Festiwalu Filmowym w Wenecji!!!! (...) Czy weekend może być jeszcze lepszy? A jak Wasze plany na nadchodzące dni?" - zapytała  w sieci szczęśliwa Anna Dereszowska.

Naszą uwagę przyciągnął tym razem nie tyle opis, co samo zdjęciem, na którym widać Annę Dereszowską i jej partnera. Daniel Duniak to faktycznie taki przystojniak, jak opisują go media? Jak para prezentowała się na czerwonym dywanie w Wenecji?Zajrzyjcie do naszej GALERII-----> i sprawdźcie sami!