Rodzina Anny Dereszowskiej znów się powiększy - aktorka spodziewa się bowiem kolejnego dziecka. Gwieździe kina długo udało się utrzymać swój stan błogosławiony w tajemnicy, bo na zdjęciu, które udostępniła w czwartek na Instagramie, widać wyraźnie zaokrąglony brzuch. Artystka zamieszczoną w sieci fotografię opatrzyła bardzo zabawnym wpisem. Dowiadujemy się z niego, jak na wiadomość o ciąży zareagowali jej najbliżsi.

"To najpiękniejszy dzień w moim życiu" - Lenusia. "A może masz taki brzuch, bo za dużo jesz i przestałaś ćwiczyć z Anną Lewandowską?". Nie Maksiuniu, tam jest mały ludzik. Daniel Dudniak: "A już mięliśmy zacząć podróżować tylko we dwoje". Kocham, kocham, kocham!!! - czytamy. 

Fani błyskawicznie przekazali swojej ulubienicy ciepłe słowa i gratulacje. 

Wspaniała wiadomość

Gratulacje!!!

Wszystkiego dobrego! - piszą internauci. 

Zespół Gala.pl również dołącza się do gratulacji!

Anna Dereszowska spodziewa się trzeciego dziecka. Kim jest Daniel Duniak?

Prywatnie Dereszowska jest związana z fotografem Danielem Duniakiem, którym ma syna Maksymiliana (ur. 2015). Para wspólnie wychowuje także 13-letnią Lenę, czyli córkę piosenkarki z poprzedniego związku z aktorem Piotrem Grabowskim. 

Przypomnijmy, że Anna Dereszowska to kolejna polska gwiazda, który spodziewa się narodzin dziecka. Wkrótce mamami zostaną także m.in. Zofia Zborowska, Agnieszka Kaczorowska czy Agnieszka Włodarczyk.

ZOBACZ TAKŻE: Anna Dereszowska o zdrowiu psychicznym i chorobie córki: "Korzystam z pomocy terapeuty" [TYLKO U NAS]