Anna Dereszowska promuje właśnie książkę „Kochaj siebie. Ideal-nie-doskonałe, w której radzi kobietom, jak poczuć się potrzebną, szczęśliwą i spełnioną. Życie aktorki nie zawsze było usłane różami, ale jak pisze swojej książce – nigdy nie traciła optymizmu i zawsze dążyła do obranego przez siebie celu. Opowiedziała o tym nie tylko na łamach książki, ale także podczas jej promocji, która odbyła się wczoraj w eleganckiej restauracji Flaming w Warszawie.

POLECAMY: ANNA DERESZOWSKA wyznała, której roli w swojej karierze wstydzi się najbardziej. Zgadniecie?

Dereszowskiej podczas promocji publikacji towarzyszyło siedem innych kobiet, które również podzieliły się swoimi historiami na łamach książki. O czym w niej mówiły?

Książka z udziałem Anny Dereszowskiej to kolejna ciekawa propozycja wydawnictwa Burda Książki, które niedawno promowało książkę Kingi Rusin "Jak zdrowo i pięknie żyć, czyli ekoporadnik". I znów jest to książka sygnowana nazwiskiem inspirującej i silnej kobiety.

Świat jest pełen inspirujących kobiet, które nie zawsze wyróżniają się klasyczną urodą. Są piękne, ale przede wszystkim dzięki temu, jak kierują swoim życiem. Niezależnie od obranej ścieżki prywatnej i zawodowej są pełne pasji, radości i spełnienia, a w tym wszystkim znajdują czas na to, by w pełni wyrażać i celebrować swoją kobiecość poprzez dbanie o siebie. Każdy zna takie kobiety: idealnie doskonałe, piękne z wyboru na zewnątrz i w środku, pełne pozytywnej energii i inspirujące do dobrych zmian.

ZOBACZ TEŻ: ANNA DERESZOWSKA ma problem z nową pracą?

Takie właśnie są bohaterki książki „Kochaj siebie”. Anna Dereszowska, ambasadorka kategorii Pielęgnacji Kobiecej w Philips, i siedem innych niezwykłych kobiet, to osiem zupełnie różnych osobowości i typów urody. Ale łączy je wspólny mianownik – niezależnie od tego, czy postawiły na karierę, życie rodzinne, czy cokolwiek innego – czują się spełnione i dbają o siebie. Jak taki stan ducha osiągnąć? Zdradzają to w książce, tak samo, jak specjalnie na potrzeby publikacji, zrobiła to Dereszowska.

Bohaterki tej książki to kobiety ideal-nie-doskonałe. Chcą zainspirować inne, aby nie bały się życia i czerpały z niego to, co najlepsze, oraz pokazać, że wszystkie kobiety mogą być spełnione, szczęśliwe i kochać siebie! Nie wierzycie, że jest to możliwe? Tylko spójrzcie na Annę Dereszowską!

CZYTAJ TEŻ: KAROLINA SZOSTAK, MAGDA MOŁEK, PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA I KASIA WARNKE na imprezie Top Secret w Klifie

Czyż ona nie wygląda na szczęśliwą i spełnioną kobietę? Chcecie wziąć z niej przykład? Koniecznie sięgnijcie po książkę „Kochaj siebie. Ideal-nie-doskonałe”! My już mamy ją w naszych biblioteczkach!