Pisaliśmy już niedawno o dużych zmianach w życiu Anny Dereszowskiej. Gwiazda po raz pierwszy bowiem pokazała się publicznie ze swoim nowym partnerem, Danielem Duniakiem. Dotychczas aktorka raczej unikała afiszowania się ze swoją miłością, nauczona złymi doświadczeniami z poprzedniego związku z Piotrem Grabowskim.

Okazuje się jednak, że rozstanie Dereszowskiej i aktora nie sprawiło, że gwiazda przestała wierzyć w miłość i poważne związku. Związek aktorki i młodszego od niej o 4 lata fotografa jest ponoć tak poważny, że para... planuje już ślub!

Jak donosi tygodnik "Rewia", Anna Dereszowska chce wyjść za mąż za Duniaka już w przyszłym roku, a na miejsce ceremonii para wybrała jakieś egzotyczne miejsce.

"Plotkuje się, że w planach na przyszły rok Ania i Daniel mają ślub. Podobno wyznaczyli już datę ceremonii. Ponoć na miejsce uroczystości para wybrała egzotyczny kraj" - czytamy w tabloidzie.

Sama Dereszowska nie chce na razie komentować tych plotek. Gwiazda przyznała jednak, że pierścionek, który nosi na palcu, jest dla niej bardzo ważny.

- Owszem pierścionek, który noszę na palcu, jest dla mnie bardzo ważny i noszę go z dumą. Ale plotek o naszym ślubie nie będę komentować - wyjawiła w rozmowie z magazynem "Party" Anna Dereszowska.

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Anna Dereszowska - Przerwała milczenie na temat nowego partnera!