Anna Dereszowska do tej pory unikała medialnych występów w talent-show. Najczęściej widywaliśmy ją w teatrach czy w filmowych produkcjach. Teraz sprawdzi się w nowej roli

Aktorka urodziła na początku sierpnia małego Maksa, ale wiedziała, że nie będzie mogła pozwolić sobie na zbyt długi urlop macierzyński. Dereszowska jeszcze przed rozwiązaniem zgodziła się wziąć udział w kilku projektach.

Do tej pory nie było jednak wiadomo, gdzie zobaczymy aktorkę. Teraz ta informacja wyszła na jaw! Anna Dereszowska będzie trenerem „Małych Gigantów", które wiosną wracają na antenę TVN. Do obowiązków gwiazdy należeć będzie nie tylko dodawanie maluchom otuchy przed wyjściem na scenę, ale również fachowe porady w zakresie śpiewu czy tańca.

– Ania nigdy nie przyjmowała ofert jurorowania w popularnych show. Zgodziła się na „Małych Gigantów", bo uwielbia dzieci i chciałaby przyczynić się do rozwoju ich talentu – zdradziła w rozmowie z "Faktem" znajoma Dereszowskiej. 

Poza Anną Dereszowską, trenować dzieci będą także... Grzegorz Hyży i Sonia BohosiewiczJak artyści sprawdzą się w nowej roli?

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Anna Dereszowska - Kupiła dom za ponad 600 tysięcy!