Anna Dereszowska zrobiła sobie ostatnio przerwę od publicznego życia. Artystka urodziła w sierpniu syna Maksymiliana, ale mimo macierzyństwa, aktorka postanowiła ofiarować część swojego czasu na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Z tej okazji Dereszowska nagrała krótki film, na którym pozuje z synem i zachęca do wylicytowania z nią spotkania.

- Kochani, w tym roku chciałam przekazać na aukcję swój czas. Mam go bardzo, bardzo mało w istocie, ale mam nadzieję, że tę godzinę, dwie, a może trzy, jak będzie nam miło wspólnie, będą Państwo chcieli wylicytować. Będzie to wspólna gra w tenisa, albo wspólna jazda konna, ewentualnie wspólne bieganie, to już zależy tylko od Państwa i tego, na co będziecie Państwo mieli ochotę. - powiedziała.

W czasie trwania filmiku, Anna Dereszowska przez cały czas chroni wizerunek syna, zasłaniając jego twarz dłonią. Właśnie w ten sposób aktorka zdradziła, że jest zaręczona! Na jednym z palców zobaczyliśmy... pierścionek zaręczynowy! 

To ogromna niespodzianka, ponieważ do tej pory o związku Dereszowskiej z Danielem Duniakiem niewiele było wiadomo. Aktorka ma już za sobą poważny związek z Piotrem Grabowskim.

Czyżby Anna Dereszowska szykowała się powoli do ślubu?

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Anna Dereszowska - Weźmie ślub z Danielem Duniakiem? Gwiazda tego nie potrzebuje, ale "nie protestowałaby długo"!