To już pewne! Anna Głogowska odchodzi z "Tańca z Gwiazdami", a mówiąc dobitniej - właśnie straciła tę pracę. Była prowadząca sama przyznała, że nie pojawi się w nadchodzącej edycji polsatowskiego show. 

- Telewizja rządzi się swoimi prawami, usłyszałam tylko, że czas na zmiany i tyle (…) Nie ukrywam, że na początku było mi bardzo źle. Ale teraz jest już  lepiej. Myślę, że rzeczywiście nadszedł czas na zmiany - tak, jak mi powiedziano. To było dziesięć lat mojego  życia. 

Anna Głogowska wyznała, że ma mocne wsparcie w swoich najbliższych. 

- Wszyscy, którzy dowiadują się o mojej dymisji, biegną z otwartymi ramionami. Wiadomo, że najbardziej wspiera mnie mój partner Piotr i przyjaciele. Czasami mam wrażenie, że im jest bardziej przykro niż mnie. Nie jestem w tym sama. Będę trzymać kciuki za moich kolegów tancerzy. Mam nadzieję, że nie wszyscy zostaną wymienieni. Mimo że to czas na zmiany.

Tancerka wypowiedziała się również o plotkach o ewentualnym angażu w jej miejsce Agnieszki Kaczorowskiej.

- Jeśli chodzi o Agnieszkę Kaczorowską - jeszcze nie wiadomo, czy to ona będzie prowadziła "Taniec z Gwiazdami", czy jednak jakiś zawodowiec. Ale ona jest naprawdę świetna, umie pracować z mikrofonem.

Jak myślicie, kto zastąpi Głogowską?

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Anna Głogowska - Nie ma kondycji, by znowu zacząć tańczyć?