Anna Guzik przeszła niebywałą metamorfozę. W ciągu ostatniej dekady gwiazda zmieniła się nie do poznania! Dziś aktorka może pochwalić się perfekcyjną figurą, zwłaszcza, że ma za sobą bliźniaczą ciążę.

Proces zmian w wyglądzie Anny Guzik rozpoczął udział w Tańcu z Gwiazdami w 2007 roku, gdzie u boku Łukasza Czarneckiego udało się im dojść do finału i wygrać VI edycję show, pokonując Justynę Steczkowską i Stefano Terrazzino. Już wtedy zauważono zmiany w wyglądzie aktorki, która dzięki intensywnym treningom zgubiła sporo kilogramów.

Zobacz: TYLKO U NAS! LAUREACI WSZYSTKICH EDYCJI "Tańca z Gwiazdami"

Aktorka zmieniła swoje nawyki żywieniowe i zaczęła uprawiać sporty. W 2012 roku zaczęła prowadzić program Zdrowie na widelcu i z odcinka na odcinek wygląda lepiej. Pod koniec 2015 roku Anna Guzik znów przybrała na wadze. Okazało się, że gwiazda jest w ciąży!

Zobacz: ANNA GUZIK Urodziła bliźnięta!

 W marcu 2016 roku na świat przyszły dwie córeczki, bliźniaczki. Anna Guzik zaledwie miesiąc temu pojawiła się po raz pierwszy na salonach i wyglądała fenomenalnie! Fani od razu zauważyli, że aktorka w zawrotnym tempie doszła do formy. Podobno gwiazda schudła ponad 20 kilogramów!

Dziś Anna Guzik obchodzi 40 urodziny. Zobaczcie w naszej galerii jak się zmieniała!