Anna Guzik w ciąży! Aktorka długo ukrywała swój błogosławiony stan, teraz to już pewne Anna Guzik zostanie mamą! Zaledwie kilka miesięcy temu córki Anny Guzik obchodziły pierwsze urodziny, a już dziś okazuje się, że niedługo na świecie pojawi się kolejne dziecko aktorki. To wielka niespodzianka dla fanów gwiazdy, bowiem jeszcze parę miesięcy temu Anna Guzik zapytana o to, czy spodziewa się dziecka, powiedziała, że nie planuje komentować tych doniesień. Dziś już wiadomo – Anna Guzik jest w ciąży! Kiedy na świecie pojawi się trzecie dziecko aktorki?

Przypomnijmy, że Anna Guzik (40) w ubiegłym roku po raz pierwszy została mamą. Wówczas na świecie pojawiły się bliźniaczki – dziewczynki Barbara i Nina. Teraz okazuje się, że dla swoich fanów  aktorka ma kolejną dobrą wiadomość. Anna Guzik spodziewa się dziecka! To kolejna gwiazda w polskim show-biznesie, która już niedługo zostanie mamą. Na świecie lada dzień pojawią się także dzieci Pauliny Krupińskiej i Zosi Ślotały. Niedawno zaś mamą została Anna Lewandowska oraz Otylia Jędrzejczak. Obie w pełni cieszą się macierzyństwem.

Dziś okazało się, że Anna Guzik jest w ciąży! Patrząc na najnowsze zdjęcia aktorki nikt nie miałby wątpliwości. Gwiazda serialu „Na Wspólnej” promienieje! Te zdjęcia rozwiewają wszelkie wątpliwości. Anna Guzik jest w ciąży! Chłopiec czy dziewczynka? Jak na razie - nie wiadomo. Oficjalnie Anna Guzik nie skomentowała doniesień o swoim błogosławionym stanie, ale na jej Facebooku pojawiły się zdjęcia, na których widać wyraźnie jej zaokrąglony ciążowy brzuszek. Będzie to trzecie dziecko Anny Guzik i jej męża, Wojciecha Tylki.

Przyszłej mamie życzymy wszystkiego dobrego! Serdecznie gratulujemy!

A kto jeszcze już wkrótce zostanie mamą? Beyonce, która podobno ostatnio powiększyła usta...