Jedną z uznanych polskich marek, związanych z akcesoriami i odzieżą dziecięcą, jest Samiboo. Sabina Pajdowska, czyli jej właścicielka, postanowiła zaprosić do stworzenia nowej kolekcji Annę Guzik. Jej motywem przewodnim jest kosmiczny królik.

To nie przypadek. Przypomnijmy, że w tym roku aktorka znana m.in. z serialu Na Wspólnej po raz pierwszy została matką. W marcu na świat przyszły jej córki bliźniaczki.

Ania jest osobą z naszych rodzinnych stron, jest młodą mamą i świetnie się dogadujemy w kwestii estetyki. Najważniejsze jednak dla mnie było to, że Ania jako młoda mama ma inną perspektywę postrzegania rzeczy dla dzieci – zarówno w kwestii ich funkcjonalności, jak i designu, a z doświadczenia wiem, że młode mamy częściej szukają nowych rozwiązań - mówi Sabina Pajdowska

Punktem wyjściowym dla aktorki i właścicielki był skandynawski design. Obie określiły, że królik - kosmonauta będzie motywem przewodnim a tło uzupełnią gwiezdne konstelacje. Uniwersalność kolekcji także była ważna dla obu Pań – korzystać mogą z niej zarówno dziewczynki jak i chłopcy w różnym wieku. Przygotowana została w dwóch wersjach kolorystycznych – granat i biel z dodatkami czerni, mięty i różu.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Sadowska, Bohosiewicz, Krupińska tak znane mamy dochodzą do formy po ciąży. Presja otoczenia czy zdrowy rozsądek? [ZDJĘCIA]

Co znajdziemy w kolekcji Anny Guzik dla Samiboo? Pościele, kocyki, prześcieradła, poduszki, pieluszki bambusowe – wszystko, co związane jest ze snem dziecka. Dodatkowo Ania rekomenduje nowe formy produktów, jakich w ofercie Samiboo jeszcze nie było. Są to śpiworki do spania, poducha do przytulania oraz pluszak-zajączek.

Chciałam, aby kolekcja w tworzeniu której brałam udział, była nie tylko funkcjonalna i stworzona na najlepszych produktach ale również wpisywała się w estetykę, która mi samej odpowiada. Kosmiczny królik jest zabawny i uniwersalny, idealny do dziecięcego pokoju w każdym wieku - mówi Anna Guzik

Ceny rzeczy w kolekcji kształtują się od 39 złotych – bambusowe pieluszki z wzorem galaktyki, do 349 złotych za śpiwór. Kolekcja będzie dostępna już od połowy września na stronie www.samiboo.com oraz w sklepach stacjonarnych.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Krupińska, Mancewicz, Ślotała - one obchodzą Dzień Matki po raz pierwszy. Kto jeszcze?