Anna Gzyra jest w ciąży! 32-letnia gwiazda serialu "M jak Miłość", w którym od 2000 roku wciela się w postać Sylwii Okońskiej, pochwaliła się sporym ciążowym brzuszkiem na czerwonym dywanie na imprezie Pożegnanie Lata / Białe noce Monaco. Aktorka zwróciła na siebie uwagę dziennikarzy jeszcze z innego powodu. Na charytatywnej gali Plejady obowiązywał bowiem dress code, który zakładał, że każdy z gości ma się na niej pojawić... w białej stylizacji. Większość gwiazd zastosowała się do tej prośby organizatorów, dlatego Anna Gzyra w krwistoczerwonej sukni jeszcze bardziej przykuwała wzrok wszystkich fotoreporterów.

ZOBACZ: PIOTR NERLEWSKI odchodzi z "M jak Miłość"! Leśnik Franek Zarzycki umrze?

Anna Gzyra z "M jak Miłość" w ciąży

Trzeba przyznać, że Anna Gzyra w ciąży prezentuje się doskonale. I wszystko wskazuje na to, że tak samo dobrze się czuje. Aktorka wręcz tryska szczęściem, co także widać po jej ostatnim wpisie na Instagrama. Sprawdźcie, co serialowa Sylwia napisała po wtorkowej imprezie na swoim oficjalnym profilu.

 - Dzień dobry❤❤❤Idzie nowe❤Już za kilka miesięcy nasza Rodzina się powiększy!! Czekamy na Ciebie - napisała Anna Gzyra.

Gwiazda "M jak Miłość" i "Pierwszej miłości" na razie nie zdradziła, czy wraz z mężem Jakubem spodziewa się chłopca czy dziewczynki. Przypomnijmy, że Anna Gzyra-Augustynowicz ma już z poprzedniego związku 7-letnią córkę Helenę.