Wciąż nie milkną echa wielkiej imprezy z okazji 30. urodzin Anny i Roberta Lewandowskich. Choć para starała się zachować szczegóły wydarzenia w tajemnicy przed mediami i fanami, to dzięki kolejnym wypowiedziom znanych gości poznajemy coraz więcej szczegółów tego balu . Dzięki temu portale plotkarskie rozpisują się już nie tylko na temat listy gości, ale także menu i atrakcji, które czekały na wszystkich podczas wielkiej urodzinowej fety Lewandowskich. Nas z kolei najbardziej zainteresowało to, co trenerka fitness i piłkarz zrobili z ogromną kwotą pieniędzy, którą otrzymali od swoich gości zamiast prezentów. Okazuje się, że Ania i Robert postanowili wykorzystać swoje święto, aby znów wesprzeć potrzebujących.

Lewandowscy zebrali fortunę na Centrum Zdrowia Dziecka

Choć Anna i Robert Lewandowscy nie chwalili się tym publicznie, dowiedzieliśmy się, że przekazali już ponad 131 tys. zł i 5 tys. euro na rzecz Centrum Zdrowia Dziecka. A ta kwota wciąż rośnie! Power couple poprosiła bowiem gości swojej wspólnej imprezy urodzinowej, wśród których byli m.in. Kuba Wojewódzki oraz Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski, aby zamiast prezentów przekazali datki na Klinikę Neurochirurgii IPCZD. To się chwali!

To nie pierwszy raz, gdy Anna i Robert Lewandowscy wsparli tę lecznicę. W lipcu tego roku sami przekazali pół miliona złotych na remont oddziału rehabilitacji Centrum Zdrowia Dziecka.

Zdjęcia Anny i Roberta Lewandowskich znajdziecie w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: G-EAZY ŚWIĘTUJE powrót do Halsey. Wydał 30 tys. dolarów na nakładkę na zęby!