Anna Lewandowska ponownie zostanie mamą. Robert Lewandowski obwieścił dobrą nowinę całemu światu, robiąc tzw. "cieszynkę" tuż po meczu Bayernu Monachium z Olympiakos SFP. Tym samym dowiedzieliśmy się, że Klara Lewandowska będzie miała rodzeństwo. Nie wiadomo jednak, czy Ania urodzi syna, czy drugą córkę. Wiadomo natomiast, że Lewandowska jest w czwartym miesiącu ciąży, a więc maleństwo pojawi się na świecie w okolicach kwietnia/maja. Ania i Robert czekali dość długo z poinformowaniem o ciąży, ale gdy już to zrobili, zewsząd posypały się gratulacje. Oboje są potęgą na Instagramie - Annę obserwują ponad 2 miliony, a Roberta prawie 14 milionów followersów! Dlatego wiadomości z życzeniami były - dosłownie - miliony. Lewandowscy w czwartek po południu podziękowali fanom za wszystkie dobre słowa.

Dziękujemy Wam, kochani, za tysiące gratulacji, wiadomości, komentarzy, telefonów - napisali na Instagramie. - Nie mogliśmy zasnąć z tych emocji!

O tym, że chcą mieć drugie dziecko, Anna i Robert Lewandowscy mówili otwarcie. Wczoraj w rozmowie z niemiecką telewizją Robert powiedział, że posiadanie dziecka to najlepsza rzecz na świecie. Również Ania bardzo spełnia się w macierzyństwie. Niedawno ukazała się jej nowa książka "Baby by Ann", w której trenerka wyjaśnia zasady żywienia, jakie zaleca się dzieciom. U mnie się sprawdziło - przekonuje Lewandowska. Namawia rodziców, by stosowali cenioną metodę BLW (Baby Led Weaning):

Sama nie byłam na początku przekonana do tej metody, karmiłam córkę domowymi papkami z warzyw, owoców, białka zwierzęcego, jajka, gotowałam zdrowe warzywne zupki i dodawałam do nich zdrowe tłuszcza - tłumaczy autorka. - Jedzenie w całości podawałam do "zabawy" i obserwowałam, co moje dziecko wyczynia choćby z brokułem. Myślę, że ten sposób świetnie sprawdzi się u dzieci, które potrafią już gryźć -  u mnie wtedy właśnie sprawdził się najlepiej.

Więcej na temat pełnowartościowego karmienia najmłodszych przeczytasz w "Baby by Ann".