Emocje po Euro 2016 powoli opadają. Odkąd Polacy wrócili z Mistrzostw Europy minęło już trochę czasu i kolejni nasi zawodnicy udają się na wymarzony wypoczynek.

Jako pierwsi na wakacje udali się Marina Łuczenko-Szczęsna oraz Wojciech Szczęsny, którzy przez Mistrzostwa musieli odłożyć w czasie swój miesiąc miodowy. Teraz para w spokoju może delektować się wolnym czasem. By nacieszyć się małżeństwem zakochani udali się w podróż dookoła świata. Ich pierwszym przystankiem była Japonia, a dokładnie Tokio, skąd para zachwycona tamtejszą kulturą co rusz pokazywała magicznie spędzone chwile. Dziś para przebywa na Hawajach, skąd również za pośrednictwem Snapchata Mariny mamy okazję podziwiać niezwykłe widoki.

To nie jedyna para, która postanowiła wypocząć. Pisaliśmy niedawno, że Sara Mannei Boruc i Artur Boruc odpoczywają na Ibizie. Tam towarzyszą im uśmiechnięte córeczki, które chętnie pozują do zdjęć.

Z wakacji skorzystał również Grzegorz Krychowiak, który tuż po powrocie do kraju podpisał najdroższy kontrakt w historii polskich transferów piłkarskich. Wraz z ukochaną Celią Jaunat świętowali sukces we Francji, w paryskim pałacu Royal Monceau. By uczcić zawodowe zwycięstwo Grzegorz Krychowiak i Ceclia Jaunat wybrali się na luksusowe wakacje do Dubaju.

Tym razem na wakacje wybrali się Anna i Robert Lewandowscy. Para nie zdradziła miejsca swojego wypoczynku, ale fani już zauważyli, że nie będą to zwykłe wakacje. Zakochani wsiedli na pokład samolotu w piątek rano, a już wieczoremAnna Lewandowska pochwaliła się zdjęciem na Instagramie.

Para jak widać nie marnuje czasu. Wspólne chwile zakochani postanowili uczcić romantycznym wieczorem, przy lampce wina i widokiem na zachód słońca.

 

Przeczytaj także: Anna i Robert Lewandowscy Nie mogą bez siebie żyć. Oto ich zdjęcia pełne czułości >>