Robert Lewandowski i Anna Lewandowska w ciąży pojawili się na świątecznej imprezie Bayernu Monachium. Co roku klub, w którym obecnie gra piłkarz, organizuje dla swoich zawodników przyjęcie z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Na tegorocznym spotkaniu nie zabrakło kluczowych graczy klubu - niektórzy pojawili się sami, inni zaś zabrali ze sobą partnerki. Robert Lewandowski przyszedł w towarzystwie żony, Anny Lewandowskiej, która dumnie prezentowała swoje ciążowe krągłości w czerwonej sukience mini.

Lewandowscy na imprezie Bayernu Monachium

Anna Lewandowska jest w 5. miesiącu ciąży. Trenerka nie chce zdradzać szczegółów odnośnie swojego stanu (nie wiemy, jakiej płci będzie drugie dziecko Lewandowskich), przez co jeszcze bardziej wzbudza zainteresowanie fanów. Podczas świątecznej imprezy Bayernu, żona Roberta Lewandowskiego zaprezentowała się w pięknej czerwonej kreacji oraz czarnych szpilkach. Piłkarz zaś, jak zwykle postawił na klasyczną elegancję i założył granatowy golf oraz garnitur. 

Pod zdjęciem Lewandowskich na Instagramie nie brakuje komplementów. Fani kierują je głównie do trenerki i chwalą jej piękny wygląd w ciąży.

Zdjęcia Lewandowskich na imprezie Bayernu Monachium obejrzycie w GALERII.