Anna i Robert Lewandowscy odwiedzili pacjentów w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Spotkanie słynnej pary sportowców z chorymi dziećmi zorganizowała Fundacja Nasze Dzieci. To dzięki jej staraniom, trenerka personalna i kapitan reprezentacji Polski w piłce nożnej byli gośćmi Kliniki Onkologii i Kliniki Neurochirurgii. Wygląda na to, że wizyta Lewandowskich sprawiła małym podopiecznym szpitala naprawdę wiele radości. Ani i Robert nie tylko z uśmiechem pozowali do pamiątkowych zdjęć, ale także chętnie spędzili z dziećmi czas na zabawie i rozmowie.

- Cóż to był za poranek... Za nami wyjątkowa wizyta gości, na których nasi Podopieczni bardzo długo czekali. Dzisiaj 7 piętro odwiedzili Anna i Robert Lewandowscy, sprawiając nam wszystkim ogromną radość. Dziękujemy Anna Lewandowska i Robert Lewandowski, za wizytę, pozytywną energię i dużo radości. Zapraszamy ponownie! - czytamy na profilu Fundacji Nasze Dzieci na Facebooku.

ZOBACZ: ROBERT LEWANDOWSKI z córką Klarą w obiektywie Anny Lewandowskiej. Urocze zdjęcia!

Lewandowscy w Centrum Zdrowia Dziecka

Pod galerią zdjęć z wizyty Anny i Roberta Lewandowskich w Centrum Zdrowia Dziecka znalazło się mnóstwo pozytywnych komentarzy internautów, którym podoba się, że popularna w taki sposób wykorzystuje swoją sławę. 

- Fajni ludzie. Czasem tak niewiele potrzeba by komuś sprawić mega radość - to tylko jedna z wielu reakcji użytkowników Facebooka w tym tonie.

Dużo zdjęć Lewandowskich w Centrum Zdrowia Dziecka znajdziecie już teraz w naszej GALERII.