Gala Mistrzów Sportu co roku wzbudza ogromne emocje i zainteresowanie olbrzymiej części Polaków, którzy są ciekawi, kto zostanie ogłoszony najlepszym sportowcem minionego roku. Tak jest i tym razem. Od kilku lat systematycznie zdarza się, że w plebiscycie nominowany jest Robert Lewandowski. Ten najczęściej nie mógł jednak być na gali, bo zatrzymywały go wyjazdy na mecze, zgrupowania lub inne obowiązki zawodowe, a statuetkę w jego imieniu odbierała jego żona. W tym roku było jednak inaczej. Ku zdziwieniu fanów, Robert Lewandowski z Anną Lewandowską u boku pojawił się na gali Sportowiec Roku 2019. 

Lewandowscy na Gali Mistrzów Sportu

Robert Lewandowski na Gali Mistrzów Sportu 2020 mógł się pojawić tylko ze względu na to, że kontuzja pachwiny i zabieg, któremu poddał się pod koniec ubiegłego roku przekreśliła jego udział w zgrupowaniu Bayernu Monachium. Jego obecność na gali jest istotna ze względu na fakt, że piłkarz jest w tym roku jednym z faworytów do zwycięstwa w plebiscycie na najlepszego sportowca. Piłkarz pojawił się na Gali Mistrzów Sportu z Anną Lewandowską, która w czerwonej sukni z bardzo głębokim dekoltem zaprezentowała swój ciążowy brzuszek.

Do tej pory Lewandowski tryumfował w plebiscycie Sportowiec Roku tylko raz, w 2015 roku. W dwóch kolejnych latach plasował się na drugim miejscu, a ubiegły rok zakończył dopiero na 9. pozycji. Czy w tym roku uda mu się zdeklasować konkurencję?

Zobacz zdjęcia Lewandowskich na gali Sportowiec Roku w GALERII.

SPRAWDŹ TEŻ: GALA MISTRZÓW SPORTU 2020 - WYNIKI. Kto zwycięzcą 85. Plebiscytu "Przeglądu Sportowego”?