Anna i Robert Lewandowscy intensywnie przygotowują swój dom do przyjścia na świat ich pierwszego dziecka. Fani z niecierpliwością oczekują na najnowsze zdjęcia trenerki z ciążowym brzuszkiem. Nic dziwnego, skoro Anna Lewandowska to jedna z najsłynniejszych polskich WAGs. Sportowy magazyn "France Football" uznał ją za jedną z najseksowniejszych żon i partnerek piłkarzy Euro 2016. Trenerka nawet będąc w ciąży nie opuszcza treningów.

Anna Lewandowska od lat prowadzi autorskiego bloga poświęconego zdrowemu odżywianiu - Healthy Plan by Ann. Jest polską specjalistką od efektywnego treningu i zbilansowanej diety. Jakiś czas temu została również Prezesem Olimpiad Specjalnych. O nowych przepisach kulinarnym, nowych wyzwaniach i swoim aktywnym życiu Lewandowska chętnie informuje swoich fanów na Instagramie. To jednak nie wszystko.

Na portalach społecznościowych żony Roberta Lewandowskiego znajdziemy mnóstwo zdjęć z ich wspólnego mieszkania. Którego? Tego do końca nie wiadomo, bo para ma podobno aż trzy - dom na Mazurach, apartament w Monachium oraz luksusowy apartament w Warszawie. Każda z lokalizacji urządzona została w bardzo nowoczesnym stylu. Wystarczy spojrzeć na piękny, przestronny salon Lewandowskich, gdzie para chętnie ćwiczy. 

ZOBACZ: ROBERT LEWANDOWSKI Już rozmawia ze swoim przyszłym dzieckiem! Technologia czy telepatia?

Widać, że najsłynniejsza sportowa para w Polsce ceni sobie harmonię, ład i nowoczesność. Jakiś czas temu zakochani uchylili rąbka tajemnicy i podzielili się z fanami przygotowaniami pokoju swojego pierwszego dziecka.

Zobaczcie jak mieszkają Anna i Robert Lewandowscy!

Przeczytaj także: Polskie WAGs w Marsylii. Tak trzymały kciuki za mężów podczas meczu Polska-Ukraina [ZDJĘCIA]>>