Anna i Robert Lewandowscy byli gwiazdami ostatniego odcinka talk-show Kuby Wojewódzkiego w tym sezonie. Wizyta Lewandowskich u Kuby Wojewódzkiego stanie się źródłem memów? Wydaje nam się, że kreatywni internauci nie przepuszczą okazji, aby wykorzystać te i inne teksty z ostatniego odcinka programu. Co gwiazda reprezentacji Polski w piłce nożnej i trenerka fitness powiedzieli u Kuby? Na Gala.pl mamy dla was najlepsze i najciekawsze cytaty z odcinka talk-show Kuby Wojewódzkiego z Lewandowskimi.

ZOBACZ: LEWANDOWSKI na liście 40 najbogatszych przed czterdziestką! Kto na pierwszym miejscu? [LISTA]

Lewandowscy u Wojewódzkiego - najlepsze teksty

Kuba Wojewódzki zdecydowanie nie wierzy, że Anna i Robert Lewandowscy są zawsze tacy grzeczni i mili, jak się wszystkim wydaje. Aby nieco podkręcić atmosferę dziennikarz starał się ich jakoś sprowokować.

 - Mam cię teraz powyzywać, żebyś stwierdził, że nie jesteśmy grzeczni? - odpowiedział Robert Lewandowski na zaczepkę Kuby.

Czy Robert Lewandowski w czasie urlopu zamienia się w innego człowieka? Anna Lewandowska twierdzi, że dopiero w czasie urlopu, gdy pozwala sobie na większy luz wiele osób odkrywa, jaki naprawdę jest jej mąż.

- Odpina wrotki - tak Anna Lewandowska w skrócie określa zachowanie swojego ukochanego.

Wiele osób w Polsce uważa, że zawrotna kariera Anny Lewandowskiej to w dużej mierze zasługa tego, że ma znanego męża. Co ciekawe, to właśnie Robert stwierdził, że mnóstwo zawdzięcza swojej żonie.

- Gdyby nie Ania, to nie byłbym w tym miejscu, w którym jestem - wyznał Lewandowski.

Kuba Wojewódzki patrząc na swoich gości stwierdził, że to na pewno Ania rządzi w domu. Czy wybiera za Roberta nawet samochody? Piłkarz zaprzeczył, a Ania wyznała, że dla niej w doborze aut istotny jest tylko kolor. Jednak pytanie o kolor samochodu, jakim aktualnie jeździ Robert Lewandowski zupełnie zbiła prowadzącego z tropu. Okazało się bowiem, że Lewy ma w swoim garażu o wiele więcej drogich aut niż Kuba.

- Czarny, niebieski, czerwony, biały... - zaczął wyliczać Lewandowski.

Co na to "zazdrosny" Kuba Wojewódzki?

- Jeszcze jeden wymienisz, to się już do ciebie nigdy nie odezwę - zażartował gospodarz show.

Anna Lewandowska wystartuje w KSW? Plotki na ten temat krążyły już od jakiegoś czasu. Kuba postanowił zapytać ją o to wprost.

- Rzeczywiście dostałam taką propozycję, żeby wystartować w MMA za dwa lata - potwierdziła Anna Lewandowska.

Trenerka zdradziła jednak, że pomimo tego, że bez problemu byłaby w stanie się do takiej walki przygotować, to jednak ostatecznie nie przyjęła tej propozycji.

Kuba Wojewódzki postanowił też przeprowadzić Ani i Robertowi mały małżeński teleturniej. Jak Lewandowscy zwracają się do siebie pieszczotliwie w domu?

- Ania często mówi do mnie "Lewciu" - zdradził Robert. W tym byli ze sobą zgodni.

Premiera odcinka "Kuby Wojewódzkiego" z Lewandowskimi miała miejsce we wtorek, o godz. 22:30 w TVN.

SPRAWDŹ TEŻ: IWONA LEWANDOWSKA zdradza, jaką synową jest Anna. Dlaczego mama Roberta nie chce z nimi zamieszkać?