Anna i Robert Lewandowscy skorzystali z wolnego piłkarza między kolejnymi meczami i wybrali się na dalekie i egzotyczne wakacje. Para wypoczywa obecnie w Dubaju. Na Instagramie trenerki pojawiło się już pierwsze zdjęcie z ich wspólnego wyjazdu. Tym razem nie widać na nim przyszłych rodziców, a jedynie wyciągnięte ręce, w których trzymają wyżłobione kokosy z lokalnym drinkiem. Mamy nadzieję, że jest bezalkoholowy!

Lewandowscy wylecieli na długo wyczekiwany urlop we wtorek. Mogli sobie pozwolić na to dopiero teraz bo wcześniej, zgodnie z tradycją,  spędzili rodzinne święta w swoim domu na Mazurach. Ten wyjazd na pewno dobrze im zrobi. W końcu w kolejnym roku przywitają na świecie swojego potomka, a to oznacza, że przy dziecku czeka ich naprawdę dużo pracy!

POLECAMY: ANNA LEWANDOWSKA została mamą… chrzestną!

 

Przypomnijmy, piłkarz Bayernu Monachium i jego żona spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Pierwszy potomek Lewandowskich przyjdzie na świat wiosną 2017 roku. Para jest tym faktem niezwykle  podekscytowana! Robert Lewandowskie nie kryje dumy z faktu, że już niedługo na świeci pojawi się jego pierwsza córeczka.

Zanim jednak to, zarówno jemu, jak i Ani przyda się  porządny wypoczynek. Na miejsce wakacji para wybrała ekskluzywny Dubaj, którym wcześniej zachwycali się m.in. Edyta Zając i Kuba Rzeźniczak, Sara i Artur Borucowie, Natalia Siwiec i Zosia Ślotała.

Mamy nadzieję, że para będzie się tam świetnie bawiła. Jakkolwiek, w granicach rozsądku ;-)