Anna i Robert Lewandowscy tuż po powrocie z Euro 2016 wyjechali na wakacje. Para zdecydowała się na wypoczynek na greckiej wyspie Mykonos. Tam odpoczywali również Ewa Chodakowska, Joanna Przetakiewicz, Zosia Ślotała  czy Dawid Woliński. Lewandowscy udali się na malowniczą wyspę, gdzie wypoczywali z dala od miejskiego zgiełku.

Zobacz: Zofia Ślotała na luksusowych wakacjach na Mykonos. Pochwaliła się sylwetką w bikini [ZDJĘCIA]

Okazało się, że na Mykonos wprost roi się od sław. Lewandowscy na plaży spotkali aniołka Victoria’s Secret, Adrianę Limę, która wypoczywała tam wraz z rodziną – mężem oraz córeczkami, Valentiną i Sienną.

Zobacz: Anna Lewandowska i Adriana Lima razem na plaży! Kto by się spodziewał takiego spotkania? Mamy zdjęcia!

Małżeństwo jakiś czas temu wróciło do Polski, a na blogu Anny Lewandowskiej pojawił się wpis podsumowujący ich bajeczny i niezwykle romantyczny wypad do Grecji. Sportsmenka specjalnie dla swoich fanów napisała parę słów o wakacjach z mężem.

 Celem naszych wakacji była w tym roku grecka wyspa Mykonos – odpowiednik hiszpańskiej Ibizy :). Mykonos gwarantuje pogodę (wysoka temperatura niwelowana jest wiatrem) ciepłe morze i dobrze zagospodarowane plaże. Odnajdą się tam wielbiciele nocnego, imprezowego życia, jak i zwolennicy zwiedzania i ciekawi urokliwych miejsc.  – napisała.

Zobacz: Anna Lewandowska na prywatnych zdjęciach z wakacji na Mykonos. Tak wypoczywała z Robertem Lewandowskim [ZDJĘCIA]

Anna i Robert Lewandowscy nie zakończyli jednak wakacji. Po przyjeździe do Polski zdecydowali się na kolejny wypoczynek. Tym razem para wyjechała w rodzinne strony, by tam w spokoju i ciszy cieszyć się sobą.

Po egzotycznej wyspie para zdecydowała się na Mazury. Tam piłkarz i trenerka mają swój dom. Nic więc dziwnego, że wybrali się tam na wypoczynek. Para chętnie dzieli się z fanami ze wspólnego wyjazdu. Anna Lewandowska pochwaliła się jak uprawia paddleboarding, Robert z kolei baw się na skuterze wodnym. Większość czasu spędzają nad wodą.

Ładuje baterie w moim ulubionym i ukochanym miejscu – podpisał jedno ze zdjęć Robert Lewandowski.

Zobaczcie jak wypoczywają Robert i Anna Lewandowscy!