Anna i Robert Lewandowscy ruszają z kolejnym biznesem. Anna Lewandowska ma już m.in. markę kosmetyków (Phlov), sklep ze zdrową, ekologiczną żywnością (Foods by Ann), catering dietetyczny (SuperMenu by Anna Lewandowska), platformę z treningami online, czy serwis internetowy dla mam (Baby by Ann). Robert Lewandowski swoim nazwiskiem sygnuje zaś napoje izotoniczne (RL9PRO), kawę, a na przełomie lipca i sierpnia otworzy w Warszawierestaurację. Co tym razem zainwestowała przedsiębiorcza para? Sprawdźcie koniecznie!

Levann - nowa mara Lewandowskich. Co ma w ofercie?

Jakiś czas temu na antenie Radia Zet Anna Lewandowska zdradziła, że już wkrótce na rynku zadebiutuje jej nowy produkt, nad którym pracowała z mężem.

Szykuję wspólny projekt z moim mężem. Pracujemy nad nim już od roku, a szczegóły pojawią się w przeciągu kilku dni - potwierdziła.

Teraz wszystko jest już jasne. Anna i Robert Lewandowscy do swojego sklepu z żywnością wprowadzili markę autorskich suplementów diety - Levann.

Gdy tylko dbamy mniej o jeden obszar, to pojawiają się problemy z pozostałymi. Dlatego też z pomocą przychodzą produkty Levann, które zadbają o harmonię w każdym obszarze Twojego życia. Dzięki nim holistycznie podejdziesz do tematu zdrowia, dołączysz do osób, dla których ważne jest dobre samopoczucie i chcą prowadzić zdrowy styl życia - czytamy na stronie foods by ann.

W ofercie marki znalazły się m.in. zestawy witamin i minerałów dla kobiet i mężczyzn i kompleksy witamin. 

W przyszłości marka ma również stworzyć suplementy dla dzieci.

Gdzie kupić suplementy Lewandowskich?

Levann jako właściciel marek RL9 oraz Foods by Ann wprowadzać będzie nowe produkty dla osób dbających o zbilansowane żywienie, w tym również produkty dla dzieci. Niezwykle istotne są dla nas: odpowiedzialność społeczna i kwestie związane z ekologią. Obecnie przygotowujemy nowe wdrożenia produktowe. Nasz asortyment spełnia standardy największych sieci handlowych w Polsce, dlatego już wkrótce naszą ofertę będzie można znaleźć w sklepach: Aldi, Auchan, Carrefour, Empik, Lidl, Polo Market, Rossman, Smyk, Super-Pharm, czy w Żabce - mówi serwisowi wirtualnemedia.pl Norbert Sobotka, chief commercial director w Levann.

Wyprobujecie nowy produkt polskiej power couple?

ZOBACZ TAKŻE: Robert Lewandowski otwiera restaurację! Pomoże mu syn Magdy Gessler, Tadeusz Müller. Wiemy, co będzie serwowała