Wczoraj światem polskiej mody wstrząsnęła niespodziewana informacja o nagłym zakończeniu współpracy między supermodelką Anną Jagodzińską a jej macierzystą agencją, warszawską New Age Models.

Z przesłanego do mediów przez przedstawicieli firmy oświadczenia wynikało, że to oni zdecydowali się zerwać z modelką kontrakt, ponieważ "nie była ona gotowa do pracy".

Teraz swoją wersję wydarzeń przedstawiła również sama Jagodzińska, która za pośrednictwem prawnika opublikowała własne oświadczenie.

W przesłanym do mediów piśmieAnna Jagodzińska twierdzi, że rozstała się z NAM za porozumieniem stron i jest zaskoczona i zasmucona sposobem, w jaki sprawę przedstawili jej byli współpracownicy.

Konflikt ten nie najlepiej wróży nie tylko dalszej karierze supermodelki w branży, która jako jedyna Polka trafiła na okładkę amerykańskiego "Vogue", ale także jej restauracyjnemu biznesowi. Jagodzińska otworzyła bowiem kilka miesięcy temu wegańską restaurację "Think Love Juices", a jej partnerem w tym projekcie jest... Maciej Lisowski, właściciel agencji New Age Models.

Przeczytajcie oświadczenie prawniczki Anny Jagodzińskiej:

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Anna Jagodzińska - Została wyrzucona z polskiej agencji?!