Nową kolekcję marki La Mania na sezon jesień-zima 2019/20 sfotografowała Magdalena Łuniewska, a przed jej obiektywem stanęła znana na całym świecie polska modelka, Anna Jagodzińska. Projekty inspirowane są tętniącą życiem metropolią, a jednocześnie również otaczającą naturą. Tym właśnie charakteryzuje się codzienność i tempo życia współczesnej kobiety La Manii. Konstrukcje, tkaniny, dodatki, jak i same kolory zaprojektowano wykazując szczególną dbałość o to, by wzory kolekcji mogły zostać wyeksponowane przez każdą kobietę, niezależenie od rodzaju okoliczności. 

La Mania: jesień-zima 2019/20

Kampania La Manii została zrealizowana na dworze w podwarszawskim Dańkowie, w otoczeniu niezwykłych urbanistycznych, emanujących spokojem rzeźb, stworzonych przez Xawerego Wolskiego. Polski rzeźbiarz wiele lat mieszkał i tworzył w Meksyku, jednak po latach wrócił do rodzinnych stron, gdzie aktualnie znajdują się jego prace. Otoczenie sesji było niezwykle inspirujące i stanowiło harmonijne tło do najnowszej kolekcji.

Markę La Mania założyła w 2010 roku Joanna Przetakiewicz, propagująca obraz silnej, nowoczesnej kobiety, który wyraźnie rysuje się w każdej kolekcji. Pierwsze projekty zostały zaprezentowane w warszawskiej Zachęcie. Swoje ubrania i akcesoria La Mania tworzy z myślą o kobietach pełnych klasy i świadomych własnej wartości, które cenią ponadczasowy styl. Celem marki jest oferowanie luksusowej linii prêt-a-porter dla nowoczesnych i świadomych siebie kobiet, którym moda pomaga w kreowaniu własnego wizerunku oraz podkreśla ich naturalny, kobiecy wdzięk.

Wszystkie zdjęcia z kampanii La Manii obejrzycie w GALERII.

Produkcja: Agnieszka Grabowska, Małgorzata Downar, Marcel Gabrusianiec
Fotograf: Magdalena Łuniewska
Stylizacja: Ewelina Gralak
Make up: Kamila Wiedeńska – Strzelczyk
Włosy: Sebastian Kobielski