Anna Jaroszewska, która była jedną z bardziej charakternych uczestniczek 8. edycji "Top Model", mimo że nie wygrała modowego show TVN, to i tak na dobre zagościła w świecie modelingu - bierze udział w wielu pokazach oraz sesjach zdjęciowych. Z powodzeniem prowadzi również profil na Instagramie, gdzie śledzi ją 166 tys. fanów. Jak się okazuje, 26-latka może pochwalić się nie tylko licznymi sukcesami na płaszczyźnie zawodowej, ale również w życiu prywatnym. Modelka kilka dni temu ogłosiła za pośrednictwem social mediów, że zaręczyła się ze swoim wieloletnim partnerem, Maksymem Ciechomskim.

Anna Jaroszewska z "Top Model" zaręczyła się

Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie fakt, że to modelka... poprosiła o rękę swojego partnera! Uczestniczka "Top Model 8" opublikowała na Instagramie serię zdjęć oraz nagranie, na którym oświadcza się ukochanemu. 

- Chciałabym bardzo, żebyś został moim mężem - mówiła wzruszona Jaroszewska, która podarowała przyszłemu mężowi elegancki, ultra stylowy sygnet. 

Pod zamieszczonymi w sieci fotografiami oraz filmikiem pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami. Kilku internautów doceniło również fakt, że to Ania zainicjowała zaręczyny. 

Redakcja Gala.pl dołącza się do gratulacji.

ZOBACZ TAKŻE: Adrianna Daniel z "Top Model" została mamą. Opowiedziała o porodzie: "To koszmar, nigdy więcej"