Anna Kalczyńska dzięki programowi "Dzień Dobry TVN" - który najpierw prowadziła u boku Roberta Kantereita, teraz u boku Jarosława Kuźniara - zyskała wielką sympatię widzów. Prezenterka zastąpiła w porannym programie Jolantę Pieńkowską, która przeszła do TVN24 BIS, gdzie z powodzeniem prowadzi program "Świat" oraz "Fakty z zagranicy". Kalczyńska przez długi czas zmagała się z łatką "nowej Pieńkowskiej", jednak dziennikarka szybko zyskała sympatię i szacunek, co sprawiło, że sama zaczęła dobrze i pewnie czuć się w nowej roli. W sierpniu ubiegłego roku Kanterait zamienił poranek w TVN-ie na poranne pasmo TVN 24, gdzie zastąpił Jarosława Kuźniara, który tym samym został nowym prowadzącym "Dzień Dobry TVN". Nowa para telewizyjna wystąpiła wspólnie na urodzinowej okładce "Gali" z okazji 10. urodzin programu.

Mimo że między prowadzącymi dochodzi niekiedy do ostrej wymiany zdań, w rozmowie z "Galą" Jarosław Kuźniar wyznał, że każde poranne wydanie programu przynosi coś zupełnie nowego - Słyszałem, że będziemy podrzynać sobie gardła (śmiech). W telewizji każdy poranek przynosi niespodziankę. Często budzimy się w zupełnie innej rzeczywistości. Trzeba szybko reagować. Może się okazać, że polityk PiS-u zaleje kawą pierwszą stronę „Gazety Wyborczej” i już jest skandal. Gdy goście przed programem pytają mnie, o czym będziemy rozmawiać, mówię im, że o życiu.

Kilka dni temu Anna Kalczyńska skończyła 40 lat. Jak swoją przygodę ze światem mediów zaczynała nowa gwiazda TVN-u? Otóż Anna Kalczyńska swoją przygodę w telewizji rozpoczęła, pracując w redakcji "Pegaza" w TVP1 i w TVP Polonia. Jednak to rok 2002 był zwrotem w karierze dziennikarki. Wtedy rozpoczęła współpracę z TVN24, gdzie początkowo współtworzyła i wydawała magazyn "Studio Europa". Przez trzy lata Kalczyńska na antenie TVN24 prowadziła magazyn "Polska i świat", a w roku 2014 wraz z Jackiem Pałasińskim współprowadziła cotygodniowy magazyn "Tu Europa". I wtedy, we wrześniu 2014, została prowadzącą "Dzień Dobry TVN". To ten program dał jej olbrzymią popularność, która wciąż rośnie.

»PRZECZYTAJ TAKŻE: Mieszkania gwiazd Zobaczcie jak mieszkają Przetakiewicz, Kalczyńska czy Malinowska

Lubisz Gala.pl? Polub nas na Facebooku!