W tym roku Anna Kalczyńska skończyła 40 lat. Dziennikarka swoją przygodę z telewizją zaczęła pracując w  Telewizji Polskiej. Przełomem w jej karierze był rok 2002, w którym Kalczyńska rozpoczęła współpracę z TVN 24, gdzie współtworzyła i wydawała magazyn Studio Europa. Dziś Anna Kalczyńska od dwóch lat pełni funkcje prowadzącej poranny program Dzień Dobry TVN, który przyniósł jej ogromną popularność.

Zobacz: ANNA KALCZYŃSKA Dopiero przed 40-tką stała się popularna. Jak zrobiła karierę?

Jako jedna z gwiazd stacji TVN Anna Kalczyńska bardzo profesjonalnie podchodzi do pełnionej funkcji i bardzo dba o swoich fanów. Na jej Insrtagramie znajdziemy mnóstwo ciekawych zdjęć. Dziennikarka chętnie chwali się swoimi stylizacjami, a kolejne zdjęcia jej kreacji wciąż zyskują aprobatę fanów.

Zobacz: ANNA KALCZYŃSKA Stylizacje prezenterki "Dzień Dobry TVN". Rzeczywiście przypomina Małgorzatę Rozenek?

Dziennikarka uchyliła niedawno rąbka tajemnicy i pokazała swoje mieszkanie! Mieszkanie prezenterki Dzień Dobry TVN wygląda bardzo gustownie, klasycznie, elegancko, ale wyjątkowo ciepło. To prawdopodobnie zasługa maluchów gwiazdy.

Zobacz: Anna Kalczyńska tak mieszka prezenterka Dzień Dobry TVN [ZDJĘCIA]

Anna Kalczyńska ma trójkę wspaniałych dzieci. Dziennikarka jest szczęśliwą mamą dwóch córeczek – trzyletniej Krystyny, czteroletniej Hani oraz sześcioletniego Janka.Niedawno wraz z córeczkami gwiazda pozowała na wakacyjnych fotografiach.

Zobacz: Anna Kalczyńska na wakacjach z córeczkami [ZDJĘCIA]

Dziś w mediach społecznościowych Anny Kalczyńskiej znajdziemy masę pięknych zdjęć z jej maluchami. Dzieciaki chętnie pozują znanej mamie. Najczęściej mamy okazję podziwiać Krystynę, która do zdjęć potrafi przybrać wyjątkowo śmieszne pozy.

Przebrana za księżniczkę  pięcioma słomkami pije kakao lub leżąc na środku pałacu prezydenckiego podziwia żyrandol, czyli Krystyna w swoim żywiole! Najrzadziej mamy okazję oglądać Janka, który prawdopodobnie zdominowany przez siostry woli pozostawać w tyłu.

Zobaczcie w naszej galerii wyjątkowe zdjęcia dzieci Anny Kalczyńskiej!