Trwa premierowy pokaz najnowszej kolekcji marki obuwniczej Ecco. Wśród gwiazd, które pojawiły się, by podziwiać nową kolekcję marki, jest między innymi dziennikarka Anna Kalczyńska. Zalotne spojrzenie, krwistoczerwona szminka i dłuuuugie nogi - prezenterki nie da się przeoczyć!

Początkowo styl Anny Kalczyńskiej porównywano do strojów Małgorzaty Rozenek. Prezenterka często pokazywała się w prostych eleganckich stylizacjach, zawsze w stonowanych kolorach, zawsze kobiecych. Dziś Kalczyńska coraz odważniej dobiera swoje kreacje.

ZOBACZ: ANNA KALCZYŃSKA Stylizacje prezenterki "Dzień Dobry TVN". Rzeczywiście przypomina Małgorzatę Rozenek?

Na niedawnym pokazie Łukasza Jemioła, Anna Kalczyńska zaprezentowała się w białym garniturze w czarne paski marki Emente,  do którego dobrała jasnopomarańczową satynową koszulkę. Z kolei na Balu Fundacji TVN 2016 pozowała w długiej czerwonej sukni z poszerzanymi rękawami od Joanny Hawrot.

ZOBACZ: Pokaz Łukasza Jemioła najciekawsze stylizacje gwiazd. Kto wyglądał najlepiej? [ZDJĘCIA]

Za większość stylizacji Anny Kalczyńskiej odpowiada stylistka Alicja Napiórkowska. Tym razem, na pokazie kolekcji marki Ecco prezenterka nie zawiodła. Anna Kalczyńska pokazała się w białym króciutkim kombinezonie, który idealnie podkreślał nienaganną sylwetkę dziennikarki.

ZOBACZ: Anna Kalczyńska chwali się idealną sylwetką w bikini. Seksowna? [ZDJĘCIA]

Do tego Anna Kalczyńska dobrała czarną małą torebkę. Stylizację dopełniła aksamitna wstążka na szyi oraz czerwona szminka, która dodała dziennikarce seksapilu. 

Zobaczcie w naszej galerii, jak wyglądała Anna Kalczyńska!